Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Пили за Дрво

Пили за Дрво
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: 300mm, 8заби на 25mm, тројно брусени заби, со дршка од тврда пластик..
270 ден.
Столарска пила со рачка плетена од ратан, должина 610 / 255мм
8812241
Нема Залиха
Дополнителен параметар Вкупна должина 610мм, должина на сечилото 255мм ..
490 ден.
Главни технички параметри: 300mm/12", тројно наострени запци и калени за поголема јакост, ..
219 ден.
Главни технички параметри: 533mm/21, челична рамка со елипсовидната форма ја зголемува силата на пил..
249 ден.
Loading...
Loading...
Loading...