Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Ѕидарски Чекани

Ѕидарски Чекани
Прикажи:
Подреди по:
Чекан со фиберглас дршка, зајакната со Nylon, 1,5kg, EXTOL PREMIUM
8811271
Нема Залиха
Фиберглас рачка која апсорбира шок, глава од квалитетен јаглероден челик рачката се протега до крајо..
Loading...
Loading...
Loading...