Ресетирај
Цена
Достапност

Секачи

Секачи
Прикажи:
Подреди по:
Секач плоснат STANDARD, 250mm, ширина на врв 25mm
9825
Нема Залиха
Главни технички параметри:  250mm опис: шорина на врв 25mm ..
115 ден.
Секач плоснат STANDARD, 300mm, ширина на врв 28mm
9830
Нема Залиха
Главни технички параметри: 300mm опис: шорина на врв 28mm ..
150 ден.
Loading...
Loading...
Loading...