Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Авто Додатоци

Авто Додатоци
Прикажи:
Подреди по:
Инка дводелна пластична, со сито
245
Нема Залиха
Главни технички параметри: сито за нечистотии ..
87 ден.
Главни технички параметри: 250PSI/1,7MPa опис: манометар, должина на напојувачки кабел 3m, прик..
599 ден.
Отпорен на температура од -40 ° C до + 90 ° C (краткотрајно и до + 120 ° C) стандард CE ..
390 ден.
1-компонентен полиуретански лепак. Време за возење: без воздушно перниче 60 минути, со двојно воздуш..
400 ден.
Силикон лепак, црн за дихтување, изолирање и заштита на метал, стакло, керамика и пластика. Отпорен ..
1,000 ден.
Нежното средство за миење на раце, Care Clean, ја чисти кожата длабоко со траен заштитен ефект и ги ..
1,000 ден.
Loading...
Loading...
Loading...