Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Радапцигери

Радапцигери
Прикажи:
Подреди по:
Извлекувач со 3 рамена,кован, распон 120mm, длабочина 100mm, EXTOL PREMIUM
8816731
Нема Залиха
Главни технички параметри: опсег 120, длабочина 100mm материјал: CrV ..
1,870 ден.
Извлекувач со 3 рамена, кован, распон 200mm, длабочина 150mm, EXTOL PREMIUM
8816732
Нема Залиха
Главни технички параметри: распон 200mm, длабочина 150mm, материјал: CrV ..
3,745 ден.
Loading...
Loading...
Loading...