Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Компресори и Пумпи

Компресори и Пумпи
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: 250PSI/1,7MPa опис: манометар, должина на напојувачки кабел 3m, прик..
599 ден.
Компресор за автомобил 12V, автоматски со LCD дисплеј  и светло, кабел 2,6m EXTOL PREMIUM, CC 140
8864006
Нема Залиха
Технички параметри: 12V DC приклучок за запалка за цигари, 2,8m кабел, 65cm должина на кабел, предуп..
3,699 ден.
Loading...
Loading...
Loading...