Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Водоинсталатерски Алат

Водоинсталатерски  Алат
Прикажи:
Подреди по:
Плинска боца, 450g/975ml, PRIMUS
220261
Нема Залиха
Главни технички параметри: пропан/изобутан mix 450g/975ml,  ..
580 ден.
Сечива од челик SK5. Zа сечење пластични цевки Ø 0-42mm направени од PVC, PPR, PP, ..
799 ден.
Ножици за пластични цевки Ø 0-42mm со тространо сечиво тефлон заштита
4775011
Нема Залиха
Сечиво од челик SK5 тространо наострено, обложено со тефлон за подобро сечење. За пластични цевки од..
Плинска боца со екстра  жежок гас 600 ml
8714-608-600
Нема Залиха
Екстра жежок. max  температура 2.000°C.. состав: Propan, Butan, Aceton и Isobutan ..
499 ден.
Главни технички параметри: се поврзува на PC (лаптоп) со помош на USB 2.0 конектор, работи со операт..
2.790 ден. 2.290 ден.
Главни технички параметри: ∅0-42mm, (∅0"-1 5/8"): сечиво од нерѓосувачки ..
549 ден.
Секач за цевки, со отстранувач на остатоци, ∅3-30mm, EXTOL PREMIUM
8848011
Нема Залиха
Главни технички параметри: ∅3-30mm, (∅1/8"-1 1/8"), тркалце за сечење 18x..
490 ден.
Loading...
Loading...
Loading...