Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Менгемиња и Стеги

Менгемиња и Стеги
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: вртливите вилици овозможуваат брзо стегање и отворање. Teх. податоци: 450..
727 ден.
Менгеме ротирачко со наковална, 100mm, 6,4kg, отворање 70mm, EXTOL PREMIUM
8812602
Нема Залиха
Главни технички параметри: со наковална, вилици калени на HRC 50-58: ширина 100mm, 6,4kg опис: ..
3,390 ден.
Главни технички параметри: Со наковална, вилици калени до тврдост HRC 48-52. 100mm, 4,5kg опис:..
1,720 ден.
Главни технички параметри: Со наковална, вилици калени до тврдост HRC 48-52. ширина 125mm,..
2,890 ден.
Loading...
Loading...
Loading...