Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Очила, Штитови и Заштита за Уши

Очила, Штитови и Заштита за Уши
Прикажи:
Подреди по:
Штит за цело лице со држач за слушалки, проѕирни поликарбонатни
8856580
Нема Залиха
Главни технички параметри: стабилен држач за глава, со висока отпорност на удар и прскање, лесн..
455 ден.
Главни технички параметри: заштитен штит за производ 8856580, опис: проѕирен поликарбонат ..
230 ден.
Главни технички параметри: стабилен држач за глава, со висока отпорност на удар, лесна промена ..
635 ден.
Главни технички параметри: за заштитен штит 8856582 опис: жичана мрежа ..
299 ден.
Главни технички параметри: се користи за зголемување на безбедност при работа или одење ноќе, или пр..
50 ден.
Заштитни очила со директно вентилација, универзална големина, проѕирни, поликарбонат рамен визир класа F, EXTOL  CRAFT
97303
Нема Залиха
Главни технички параметри: Универзална големина, проѕирен, поликарбонат рамна леќа класа F норми: CE..
89 ден.
Loading...
Loading...
Loading...