Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Респираторни Маски

Респираторни Маски
Прикажи:
Подреди по:
Респираторна маска FFP2, со вентил, сет 5пар, обликувана, EXTOL PREMIUM
8856724
Нема Залиха
FFP2 - "Filtering Facepiece Particles“ заштита од тврди честици и водени и течни аеросоли..
500 ден.
Loading...
Loading...
Loading...