Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Ножеви и Ножици

Ножеви и Ножици
Прикажи:
Подреди по:
Сечиво за скалпер, челик, 18mm, 10пар, FORTUM
4780001
Нема Залиха
Главни технички параметри: 18mm, 10пар. материјал: нерѓосувачки челик ..
190 ден.
Најтврдо сечиво со тврдина 67HRC изработено од SK2 материјал со ULTRA SHARP ласерска технологија и с..
Најтврдо сечиво со тврдина 67HRC изработено од SK2 материјал со ULTRA SHARP ласерска технологија и с..
Главни технички параметри: ширина 18mm, користејќи го ова копче и држејќи го (независно од функц..
299 ден.
Главни технички параметри: 5пар.резервни ножиња, безбедносна брава за спречување на случајни от..
445 ден.
Скалпер со менливи сечива x3, 19mm, FORTUM
4780031
Нема Залиха
Екстра тврдо сечиво изработено од SK2 челик и 3 дополнителни сечива. Може да се фиксира под три разл..
Нож на преклоп, нерѓосувачки челик, 207/120 mm
4780300
Нема Залиха
Сечиво од нерѓосувачки челик со елегантен црн финиш, делумно назабен за полесно пилење поцврсти..
699 ден.
Главни технички параметри: сечиво од нерѓосувачки челик обложено со титаниум. Дршка од квалитетно др..
599 ден.
Loading...
Loading...
Loading...