Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Резервни Ножиња

Резервни Ножиња
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: 18mm, 10пар. материјал: нерѓосувачки челик ..
190 ден.
Сечиво за  стругалка за гипскартон-квадратно, 5пар, за 8847150, EXTOL CRAFT
9146
Нема Залиха
Главни технички параметри: резервно сечиво за стругалка за гипскартон 8847150,  5пар. ..
70 ден.
Loading...
Loading...
Loading...