Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Ножеви на Склопување

Ножеви на Склопување
Прикажи:
Подреди по:
Сечиво од нерѓосувачки челик со елегантен црн финиш, делумно назабен за полесно пилење поцврсти..
699 ден. 594 ден.
Главни технички параметри: сечиво од нерѓосувачки челик обложено со титаниум. Дршка од квалитетно др..
599 ден. 509 ден.
Главни технички параметри: должина на отворен нож 205mm, должина на склопен нож 115mm ..
327 ден. 278 ден.
Врз основа на 1 оценувања.
Сечиво од не'рѓосувачки челик во титаниум сива боја со ласерски контури во стилот на Дамаск, р..
590 ден. 502 ден.
Џебен нож, од нерѓосувачки челик, 205/115mm, EXTOL PREMIUM
8855125
-15% Нема Залиха
Главни технички параметри: должина на отворен нож 205mm, должина на склопен нож 115mm, лесна ал..
349 ден. 297 ден.
Главни технички параметри: 9 парчиња, должина на отворен нож 100mm, должина на склопен нож 67mm..
339 ден. 288 ден.
Главни технички параметри: должина на отворен нож 175mm, должина на затворен нож 114mm, во најл..
570 ден. 485 ден.
Loading...
Loading...
Loading...