Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Други Ножеви

Други Ножеви
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: ∅45mm опис: за ротационен скалпер 8855070 материјал: SK2 ..
260 ден.
Нож за градежни изолациони  материјали, од нерѓосувачки челик, 480/340mm, EXTOL PREMIUM
8855150
Нема Залиха
Главни технички параметри: сечиво од нерѓосувачки челик, целосна должина 480mm, должина  н..
590 ден.
Loading...
Loading...
Loading...