Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Скалпери

Скалпери
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: ширина 18mm, користејќи го ова копче и држејќи го (независно од функц..
299 ден.
Главни технички параметри: 5пар.резервни ножиња, безбедносна брава за спречување на случајни от..
445 ден.
Скалпер со менливи сечива x3, 19mm, FORTUM
4780031
Нема Залиха
Екстра тврдо сечиво изработено од SK2 челик и 3 дополнителни сечива. Може да се фиксира под три разл..
Главни технички параметри:: 18mm опис: 3пар резервни ножиња, гумирана дршка, шаржер со автоматско ме..
144 ден.
Главни технички параметри:: 9mm опис: со авто заклучување, материјал: нерѓосувачки челик ..
60 ден.
Loading...
Loading...
Loading...