Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Пиштоли за PU Пена

Пиштоли за PU Пена
Прикажи:
Подреди по:
Пиштол за PU пена, со регулација на проток, пластична дршка, EXTOL CRAFT
85020
-15% Нема Залиха
Главни технички параметри: со регулација на проток, пластична дршка ..
790 ден. 672 ден.
Главни технички параметри:Контрола на проток ..
890 ден. 757 ден.
Главни технички параметри: 2пар, за пиштол за PU пена 85010, 85020, 8845200, 8845202, 8845204, 88452..
49 ден. 42 ден.
Loading...
Loading...
Loading...