Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Алатки за Сечење

Алатки за Сечење
Прикажи:
Подреди по:
Секач за кружни отвори со нагодување, ∅20-90mm, за монтажа на дупчалка, EXTOL CRAFT
103900
Нема Залиха
Главни технички параметри: дијаметар ∅20-90mm опис: за монтажа на дупчалка ..
235 ден.
Секач за кружни отвори со нагодување , ∅20-94mm, за монтажа на дупчалка, EXTOL CRAFT
103940
Нема Залиха
Главни технички параметри: дијаметар ∅20-94mm опис: за монтажа на дупчалка ..
624 ден.
Машина за професионална намена со револуционерен иновативен дизајн со основа која брзо се расклопува..
8,490 ден.
Алат за сечење плочки, 1000mm основа 1240x658mm, FORTUM
4770810
Нема Залиха
Главни технички параметри: Алат за сечење плочки, 1200mm, димензии на основа 1240x658mm, max. д..
Главни технички параметри: Алат за сечење плочки, 1200mm, димензии на основа 1438x658mm, max. должин..
12,490 ден.
Главни технички параметри: дијаметар 400mm, пречник на отвори 30-80mm, агол на сечење 0-45..
2,490 ден.
Алат за сечење плочки со секач за кружни отвори, 400mm, EXTOL CRAFT
688
Нема Залиха
Главни технички параметри: Алат за сечење плочки со секач за кружни отвори, 400mm, EXTOL CRAFT ..
2,190 ден.
Алат за сечење плочки STANDARD, 400mm, EXTOL CRAFT
80493
Нема Залиха
Главни технички параметри: Алат за сечење плочки STANDARD, 400mm, EXTOL CRAFT..
834 ден.
Loading...
Loading...
Loading...