Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Молерски Прибор

Молерски Прибор
Прикажи:
Подреди по:
Четка за бојадисување, 1"/25mm, должина 38mm,  дебелина 12mm, пластична дршка, EXTOL CRAFT
91501
Нема Залиха
Главни технички параметри: 1"/25mm, должина 38mm,  дебелина 12mm, пластична дршка ..
35 ден.
Loading...
Loading...
Loading...