Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Пиштоли за Силикон

Пиштоли за Силикон
Прикажи:
Подреди по:
Пиштол за силикон, PROFI, 225mm
4770820
Нема Залиха
Главни технички параметри:225мм.Дополнителни параметри:касета за силикон ..
Главни технички параметри: волумен 400мл: за заптивки и лепила во црево, материјал алуминиум ..
690 ден. 587 ден.
Главни технички параметри: волумен 700мл: за заптивки и лепила во црево, материјал алуминиум ..
890 ден. 757 ден.
Главни технички параметри: 225mm, опис: за силиконски кетриџи, со игла против засушување на силиконо..
299 ден. 254 ден.
Главни технички параметри: 225mm, опис: за силиконски кетриџи, со игла против засушување на силиконо..
389 ден. 331 ден.
Пиштол за силикон стандард, метален рам, 225mm, шестоаголна прачка, EXTOL CRAFT
9686
-15% Нема Залиха
Главни технички параметри: 225 Опис: за кертриџи од силикон шестоаголна шипка ..
126 ден. 107 ден.
Пиштол за силикон , метален рам, 225mm, шестоаголна прачка, EXTOL CRAFT
9689
-15% Нема Залиха
Главни технички параметри: 225 Опис: за кертриџи од силикон шестоаголна шипка ..
147 ден. 125 ден.
Loading...
Loading...
Loading...