Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Шублери

Шублери
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: 0-200mm опис резолуција 0.05mm 2 типа на вилушки за разни видови на мерењ..
889 ден.
Технички параметри: промена на режим mm/inch, голем дисплеј, во пластична кутија, : 0-150mm, точност..
1,590 ден.
Главни технички параметри: автоматско вклучување при движење на вилиците и автоматско исклучување по..
1,590 ден.
Дигитален микрометар, 0-25mm
8825320
Нема Залиха
Главни технички параметри: екстра тврда карбидна вилица отпорна на абење. копче за вклучување з..
Loading...
Loading...
Loading...