Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Насадни Клучеви со Битови

Насадни Клучеви со Битови
Прикажи:
Подреди по:
Насаден клуч  продолжен imbus, 1/2", HX 5, L 100mm, FORTUM
4700625
Нема Залиха
Главни технички параметри: 1/2", HX 5, L 100mm, материјал: CrV/S2 ..
195 ден.
Loading...
Loading...
Loading...