Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Момент Клучеви

Момент Клучеви
Прикажи:
Подреди по:
Секоја алатка содржи верифициран СЕРТИФИКАТ за калибрација и е сместена во куфер. Главни технички па..
5,490 ден. 4,667 ден.
Секоја алатка содржи верифициран СЕРТИФИКАТ за калибрација и е сместена во куфер. Главни технички па..
6,490 ден. 5,517 ден.
Главни технички параметри: 1/2", 20-200Nm, редукција од 1/4" на 3/8", точност&nb..
2,890 ден. 2,457 ден.
Врз основа на 1 оценувања.
Главни технички параметри: 1/4", 5-25Nm, опис: за нагодување на силата на затегање, се кор..
1,739 ден. 1,478 ден.
Главни технички параметри: 1/2", 28-210Nm, материјал: CrV ..
1,990 ден. 1,692 ден.
Loading...
Loading...
Loading...