Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Резен Алат

Резен Алат
Прикажи:
Подреди по:
Врезници сет 21 парче, M3-M4-M5-M6-M8-M10-M12, EXTOL CRAFT
29301
Нема Залиха
Главни технички параметри: во метална кутија: M3-M4-M5-M6-M8-M10-M12 норма: DIN 352 ..
1,090 ден.
Врезници и нарезници сет 32 парчиња, M3-M4-M5-M6-M8-M10-M12, EXTOL CRAFT
29302
Нема Залиха
Главни технички параметри: димензи: M3-M4-M5-M6-M8-M10-M12, во метална кутија. Норми: DIN 223, ..
1,990 ден.
Врз основа на 1 оценувања.
Нарезници и врезници M12-M20, сет 23 парчиња, M12-M14-M16-M18-M20, EXTOL PREMIUM
8816502
-10% Нема Залиха
Главни технички параметри: M12-M14-M16-M18-M20 норами: DIN 223, DIN 352 ..
3,945 ден. 3,549 ден.
Држач прилагодлив, 1-1/2", за навртки M3-M12, EXTOL PREMIUM
8816605
Нема Залиха
Главни технички параметри: 1-1/2" опис: за завртки M3-M12 норма: DIN 1814 ..
220 ден.
Loading...
Loading...
Loading...