Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Додатоци за Електричен Алат

Прикажи:
Подреди по:
Диск за брусење дрво 125x22,2mm
10800
Нема Залиха
Главни технички параметри: 125x22,2mm, ренде за аголна брусилка, што се користи за брусење меко..
499 ден.
Loading...
Loading...
Loading...