Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Резни и Брусни Плочи

Резни и Брусни Плочи
Прикажи:
Подреди по:
Диск за брусење дрво 125x22,2mm
10801
Нема Залиха
Главни технички параметри: 125x22,2mm, ренде за аголна брусилка, што се користи за брусење меко..
Loading...
Loading...
Loading...