Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Брусни Дискови

Брусни Дискови
Прикажи:
Подреди по:
Абразивен диск СИЛИКОН КАРБИД,125x14mm,SiC, EXTOL PREMIUM
8803354
Нема Залиха
Дискот се користи за брзо механичко отстранување на корозија, оксидација, варовник, разни бои, лак..
390 ден.
Абразивен диск велкро, СИЛИКОН КАРБИД,125x14mm,SiC, EXTOL PREMIUM
8803559
Нема Залиха
Дискот се користи за брзо механичко отстранување на корозија, оксидација, варовник, разни бои, лак..
390 ден.
Loading...
Loading...
Loading...