Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Ротирачки Четки

Ротирачки Четки
Прикажи:
Подреди по:
За отстранување на боја, 'рѓа, остатоци од заварување и бетонирање од рамни и релативно мазни по..
139 ден.
За отстранување на боја, 'рѓа, остатоци од заварување и бетонирање од рамни и релативно мазни по..
169 ден.
За потешки работи за четкање,отстранување на боја, 'рѓа, остатоци од заварување и бетонирање.&nb..
179 ден.
Главни технички параметри: ∅ 100 mm Опис: брановидна жица 0,5mm M14x2mm. За отс..
363 ден.
Четка кружна , ∅150mm, отвор 32mm, дебелина  25mm, EXTOL CRAFT
17018
Нема Залиха
Главни технички параметри: ∅150mm опис: отвор 32mm, дебелина 25mm. ..
349 ден.
Четка за отстранување на боја, 'рѓа, остатоци од сечење метал и заварување, згура, нерамнини, чи..
145 ден.
Четка за отстранување на боја, 'рѓа, остатоци од сечење метал и заварување, згура, нерамнини, чи..
145 ден.
Loading...
Loading...
Loading...