Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Абразиви

Абразиви
Прикажи:
Подреди по:
Носач на брусна хартија, гумен диск, за аголна брусилка и дупчалка, M14 навој, ∅125mm, EXTOL CRAFT
108530
Нема Залиха
Главни технички параметри: дијаметар ∅125mm, прифат 8mm, нaвој М14. со лепенка и редуктор..
235 ден.
Loading...
Loading...
Loading...