Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Бургии и Секачи

Бургии и Секачи
Прикажи:
Подреди по:
Бургии за метал, сет 13пар, ∅1,5-6,5mm, HSS TiN, EXTOL CRAFT
1113A
-15%
Главни технички параметри: ∅ 1,5-6,5 mm, на 0,5mm, полирани и острени под агол 118°, со по..
199 ден. 169 ден.
Бургии за метал, сет 19пар, ∅1-10mm, po 0,5mm, обложени со титаниум, EXTOL CRAFT
1119A
-15%
Главни технички параметри: ∅ 1-10 mm, на 0,5mm, полирани и острени под агол 118°, со подоб..
525 ден. 446 ден.
Бургии за дрво, плоснати, сет 6пар, ∅10-12-16-18-20-25mm, должина 150mm, шестостран прифат, EXTOL CRAFT
1170
-15% Нема Залиха
Технички параметри: ∅10-12-16-18-20-25mm опис: должина 150mm, шестоаголен прифат ..
185 ден. 157 ден.
Пили кружни за дрво и гипскартон, сет 7пар. EXTOL CRAFT
1802
-15%
Главни технички параметри: 7 дијаметри: 26-32-38-45-50-56-63mm, max. длабочина на дупчење 45mm &n..
125 ден. 106 ден.
Пили кружни со бургија за дрво и гипскартон, сет 5пар ,60-67-74-81-95mm EXTOL CRAFT
1803
-15%
Главни технички параметри: 5 ширини: 60-67-74-81-95mm, max. длабочина на дупчење 33mm, калени заби ..
275 ден. 234 ден.
Кружна бургија со подесување дијаметар 30-120mm
1804
-15%
за пресувани плочи, пластика, ламинат, гипс картон и други меки материјали. ..
390 ден. 332 ден.
Loading...
Loading...
Loading...