Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Бургии со Нарежувач на Отвор

Бургии со Нарежувач на Отвор
Прикажи:
Подреди по:
Рачка за продолжетоци со 1/4" шестостран прифат, со силен магнет, за битови, фрези за отвори за навртки, EXTOL PREMIUM
8801170
-23% Нема Залиха
Главни технички параметри: Рачка за продолжетоци со 1/4" шестостран прифат, прав и странич..
259 ден. 199 ден.
Фрезите се користат за отстранување на остатоци од метал и фино отварање на отвори при дупчење, за г..
1,355 ден.
Фрезите имаат намена за отстранување на остатоци од дупчење, отворање отвори за глави од шрафови, ни..
315 ден.
Loading...
Loading...
Loading...