Ресетирај
Цена
Достапност

EXTOL LADY

Прикажи:
Подреди по:
Акумулаторски одвртувач 12V Li-ion, 1300mAh, розев, во ташна
402401
Нема Залиха
Главни технички параметри: Батерија 12V Li-ion капацитет 1300mAh, време на полнење 4.5часа, вре..
Главни технички параметри: 230V/50Hz, моќност 25W, max моќност 70W, време на активација 3-5min, дија..
269 ден.
Универзален сет дизајниран за девојки, жени, со кој ќе можете да измерите,да затегнете, обоите, испо..
3,290 ден.
Loading...
Loading...
Loading...