Диск за сечење челик и инокс, 125x1,0x22,2mm, EXTOL INDUSTRIAL

Диск за сечење челик и инокс, 125x1,0x22,2mm, EXTOL INDUSTRIAL
Бренд: EXTOL INDUSTRIAL
Код: 8701002
EAN: 8595126966344
Достапност: На залиха
57 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: за сечење челик и инокс, 125x1,0x22,2mm, стандард EN 12413

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Диск за сечење челик и инокс, 125x1,0x22,2mm, EXTOL INDUSTRIAL?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...