Сет футери за линеарна брусилка, 8пар, ∅1-1,6-2-2,3-3-2x3,2mm, навој M8x0,75

Сет футери за линеарна брусилка, 8пар, ∅1-1,6-2-2,3-3-2x3,2mm,  навој M8x0,75
Бренд: EXTOL CRAFT
Код: 404191
EAN: 8595126976671
Достапност: На залиха
190 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главните технички параметри:∅1-1,6-2-2,3-3-2x3,2mm, M8x0,75,дополнителен параметар: 4.8 mm ∅

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Сет футери за линеарна брусилка, 8пар, ∅1-1,6-2-2,3-3-2x3,2mm, навој M8x0,75?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...