Резервни четкици, 2пар, за 401190 (дупчалка 1100W), EXTOL CRAFT

Нема Залиха Резервни четкици, 2пар, за 401190 (дупчалка  1100W), EXTOL CRAFT
Бренд: EXTOL CRAFT
Код: 401190C
Достапност: Нема Залиха
Количина: Нема Залиха

Главни технички параметри 401190 (Ударна дупчалка 1100W)

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Резервни четкици, 2пар, за 401190 (дупчалка 1100W), EXTOL CRAFT?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...