Мешалка за градежни смеси 1200W, EXTOL PREMIUM, MX 1200 P

Мешалка за градежни смеси 1200W, EXTOL PREMIUM, MX 1200 P
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8890600
Model: MX 1200 P
EAN: 8595126958998
Достапност: На залиха
5,490 ден.
Количина: Додади во кошничка

Мешалка наменета за мешање градежни материјали како што се, малтери, лепила, бои и лакови. Електронски контролиран почеток спречува прскање на мешаните материјали од садот и ја зголемува безбедноста на работата. Главни технички параметри: : мек старт, регулација на брзина, напон / фреквенција: 230V/50Hz . Потрошувачка на енергија: 1200W две брзини: не, прв степен на пренос (без оптоварување): 300-650врт./min втор степен на пренос (без оптоварување): - бавен почеток (мек старт): Да, контрола на брзината: Да константна брзина за време на оптоварување: не, заштита од преоптоварување: не,  навој дименз.: M14 ширина на лопатка 120mm : дијаметар на навој на лопатка M14: 120mm должина на мешачка лопатка 560 mm Маса на смеса: 25-50kg max,  маса : 3,4kg

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Мешалка за градежни смеси 1200W, EXTOL PREMIUM, MX 1200 P?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...