Продолжеток за прскалка, за 92604 a 92605, 600mm, EXTOL CRAFT

Нема Залиха Продолжеток за прскалка, за 92604 a 92605, 600mm, EXTOL CRAFT
Бренд: EXTOL CRAFT
Код: 92604E
EAN: 8595126948807
Достапност: Нема Залиха
Количина: Нема Залиха

Главни технички параметри: 600mm

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Продолжеток за прскалка, за 92604 a 92605, 600mm, EXTOL CRAFT?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...