Стеги за црево, пакување 10пар, 20-32mm, EXTOL CRAFT

Стеги за црево, пакување 10пар, 20-32mm, EXTOL CRAFT
Бренд: EXTOL CRAFT
Код: 70504
EAN: 8595126949040
Достапност: На залиха
160 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: 20-32mm

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Стеги за црево, пакување 10пар, 20-32mm, EXTOL CRAFT?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...