Клинци за пневматски заковувач, 480пар, 75mm, ∅3,05mm, EXTOL PREMIUM

Нема Залиха Клинци за пневматски заковувач, 480пар, 75mm, ∅3,05mm, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8862604
EAN: 8595126967730
Достапност: Нема Залиха
529 ден.
Количина: Нема Залиха

за пневматски заковувач 8865042, 75mm, ∅3,05mm, агол на ковање 34°,  H 7mm

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Клинци за пневматски заковувач, 480пар, 75mm, ∅3,05mm, EXTOL PREMIUM ?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...