Пиштол за издувување, max. 8bar (0,8MPa), EXTOL CRAFT

Пиштол за издувување, max. 8bar (0,8MPa), EXTOL CRAFT
Бренд: EXTOL CRAFT
Код: 99311
EAN: 8595126952491
Достапност: На залиха
245 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: max. 8bar (0,8MPa) норма: CE, GS

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Пиштол за издувување, max. 8bar (0,8MPa), EXTOL CRAFT?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...