Турпии, сет 5пар, 200mm, плосната, заоблена, кружна, тристрана и четиристрана, EXTOL PREMIUM

Нема Залиха Турпии, сет  5пар, 200mm, плосната, заоблена, кружна, тристрана и  четиристрана,  EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8803692
EAN: 8595126951753
Достапност: Нема Залиха
Количина: Нема Залиха

Главни технички параметри: 200mm опис турпија: плосната, заоблена, кружна, тристрана и  четиристрана

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Турпии, сет 5пар, 200mm, плосната, заоблена, кружна, тристрана и четиристрана, EXTOL PREMIUM?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...