Кука за еластично јаже, 8mm, пакување 20 пар, метални куки со пластичен врв заштитени од корозија со отвор за гумено јаже ∅8mm, EXTOL CRAFT

Нема Залиха Кука за еластично јаже, 8mm, пакување 20 пар, метални куки со пластичен врв заштитени од корозија со отвор за гумено јаже ∅8mm, EXTOL CRAFT
Бренд: EXTOL CRAFT
Код: 10011
EAN: 8595126918268
Достапност: Нема Залиха
Количина: Нема Залиха

Главни технички параметри:  20пар. опис: метални закчалки со пластични шрафови и заштита од корозија и отвор за елатично јаже со ∅8mm

 

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Кука за еластично јаже, 8mm, пакување 20 пар, метални куки со пластичен врв заштитени од корозија со отвор за гумено јаже ∅8mm, EXTOL CRAFT?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...