Хефталка со 3функции, 4-14mm, со нагодување на сила на удар, EXTOL CRAFT

Хефталка со  3функции, 4-14mm, со нагодување на сила на удар, EXTOL CRAFT
Бренд: EXTOL CRAFT
Код: 9176
EAN: 8595126953573
Достапност: На залиха
479 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри:: 4-14mm опис: со нагодување на сила на удар  норма: TUV/GS

 

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Хефталка со 3функции, 4-14mm, со нагодување на сила на удар, EXTOL CRAFT?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...