Хефталка, 4-14mm,со нагодување на сила на удар, EXTOL CRAFT

Хефталка, 4-14mm,со нагодување на сила на удар, EXTOL CRAFT
Бренд: EXTOL CRAFT
Код: 9175
EAN: 8595126900164
Достапност: На залиха
459 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: 4-14mm, со шраф за нагодување на сила на удар: ширина за иглици  11,3, норми: TÜV/GS

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Хефталка, 4-14mm,со нагодување на сила на удар, EXTOL CRAFT?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...