Хефталка за кабли, 10-14mm, FORTUM

Нема Залиха Хефталка за кабли, 10-14mm, FORTUM
Бренд: FORTUM
Код: 4770703
EAN: 8595126959629
Достапност: Нема Залиха
1,390 ден.
Количина: Нема Залиха

Главни технички параметри: 10-14mm опис:со нагодување на сила на удар, U тип на иглици, ширина 6,2 и 7,6x1,2mm

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Хефталка за кабли, 10-14mm, FORTUM?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...