Хефталка со 6 функции, со нагодување на сила на удар, 6-14mm, 5x100пар. иглици, FORTUM

Хефталка со 6 функции, со нагодување на сила на удар, 6-14mm, 5x100пар. иглици, FORTUM
Бренд: FORTUM
Код: 4770704
EAN: 8595126977791
Достапност: На залиха
1,690 ден.
Количина: Додади во кошничка

Подесување на сила на удар 2 степена, метална закачалка за на ремен, екстра силен удирачки механизам за иглици за тврдо дрво.                                                                                                                                  Главни технички параметри: 6-14mm 5X100пар иглици. Дополнителен параметар: за 6 типа на спојки: 10,6x1,2мм, 10,6x0,75мм, 11,3x0,75мм, кабелски спојки 7,6мм, 2 типа клинци: со глава и без глава.

 

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Хефталка со 6 функции, со нагодување на сила на удар, 6-14mm, 5x100пар. иглици, FORTUM?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...