Хефталка за 4 типа иглици, 6-14mm

Хефталка за 4 типа иглици, 6-14mm
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8851112
EAN: 8595126977852
Достапност: На залиха
990 ден.
Количина: Додади во кошничка

Подесување на сила на удар 2 степена. метална закачалка за на ремен, копче за префрлување од еден тип на иглизи на друг. Од 6-4mm. 4 типа на иглици. П форма 10,6mm,x 1,2mm, и 11,3x0,7mm,  заоблени - за кабли 7,6mm и клинци со глава.

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Хефталка за 4 типа иглици, 6-14mm?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...