Рачна хефталка , 6-10mm, опција за прилагодување на удар, EXTOL PREMIUM

Рачна хефталка , 6-10mm, опција за прилагодување на удар, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8851120
EAN: 8595126935432
Достапност: На залиха
1,990 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: се користи муниција Extol Premium: дименз.(10,6x0,52x1,2) 6-10mm тех.опис: 6-10mm, опција за прилагодување на удар норма: TÜV/GS

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Рачна хефталка , 6-10mm, опција за прилагодување на удар, EXTOL PREMIUM?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...