Џебен нож, од нерѓосувачки челик, 205/115mm, EXTOL PREMIUM

Џебен нож, од нерѓосувачки челик, 205/115mm, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8855125
EAN: 8595126955249
Достапност: На залиха
349 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: должина на отворен нож 205mm, должина на склопен нож 115mm, лесна алуминиумска рачка, 

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Џебен нож, од нерѓосувачки челик, 205/115mm, EXTOL PREMIUM?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...