Држач за навртки, за режење навои со внатрешен дијаметар 38mm или 45mm, EXTOL PREMIUM

Нема Залиха Држач за навртки, за режење навои со внатрешен дијаметар 38mm или 45mm, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8816612
EAN: 8595126927543
Достапност: Нема Залиха
Количина: Нема Залиха

Main technical parameters: description: for threaded eyelets with an outer diameter of 38 mm or 45 mm

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Држач за навртки, за режење навои со внатрешен дијаметар 38mm или 45mm, EXTOL PREMIUM?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...