Држач прилагодлив, за навртки 5,6-16mm, EXTOL PREMIUM

Нема Залиха Држач прилагодлив,  за навртки 5,6-16mm, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8816607
EAN: 8595126927536
Достапност: Нема Залиха
Количина: Нема Залиха

Главни технички параметри: за навртки 5,6-16mm

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Држач прилагодлив, за навртки 5,6-16mm, EXTOL PREMIUM?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...